طراحی سایت در تهران

بهترین طراحی ها شامل بهترین طراحی وب سایت توسط طراحان آن است که به وسیله ی تیم های عالی طراحی شده اند. میلیون ها نفر از سراسر جهان از بهترین طرح ها بازدید می کنند تا آخرین روند طراحی را مشاهده کنند و طراحان  با ایده های الهام بخش را برای استخدام بیابند . اگر شما به دنبال یک طراح وب با استعداد برای پروژه هستید، می توانید از طریق وب افرا طراح مورد نظر خود را پیدا کنید و بهترین طراحی وب را برای سایت خود رقم بزنید. سایت وب افرا در زمینه طراحی اپلیکیشن  نیز دارای تجربه و تخصص است. سایت  وب افرا در زمینه های مختلف و طراحی وب سایت های متنوع حداقل یک تجربه و نمونه کار داشته است .

طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران

 طراحی وب

طراحی وب شامل بسیاری از مهارت ها و رشته های مختلف در تولید و نگهداری وب سایت ها می شود. زمینه های مختلف طراحی وب شامل طراحی گرافیک وب است. طراحی رابط نویسنده، از جمله کد استاندارد و نرم افزار اختصاصی؛ طراحی تجربه کاربر و بهینه سازی موتور جستجو اغلب افراد زیادی در تیم هایی که جنبه های مختلف فرآیند طراحی را پوشش می دهند، کار می کنند، اگرچه برخی از طراحان توانایی طراحی همه  ی این بخش ها را پوشش می دهند. اصطلاح طراحی وب به طور معمول برای توصیف روند طراحی مربوط به طراحی نیاز های مشتری برای وب سایت استفاده می شود.  طراحی وب بخشی از مهندسی وب را در دامنه گسترده تر توسعه وب همپوشانی می کند.
انتظار میرود طراحان وب از قابلیت های بروز طراحی وب سایت استفاده کنند و اگر نقش آنها در ایجاد نشانه گذاری باشد، انتظار میرود که آنها با دستورالعملهای دسترسی به وب به روز باشند. طراحان وب از انواع ابزارهای مختلف استفاده می کنند بسته به اینکه با چه بخشی از فرآیند تولید آنها درگیر هستند. این ابزار ها در طول زمان با استانداردهای جدید و نرم افزاری به روز می شوند، اما اصول پشت سر آنها باقی می مانند. طراحان وب با استفاده از ویرایشگرهای گرافیکی بردار و شطرنجی برای ایجاد تصاویر قالب بندی شده وب یا نمونه های اولیه طراحی می کنند.
فن آوری های مورد استفاده برای ایجاد وب سایت شامل استانداردهای W3C مانند HTML و CSS می باشد که می توان آنها را با استفاده از نرم افزار ویرایش WYSIWYG دستکاری کرد. سایر ابزارهایی که طراحان وب ممکن است از آن استفاده کنند عبارتند از: تأیید اعتبار سنج ها و دیگر ابزارهای تست برای قابلیت استفاده و قابلیت دسترسی برای اطمینان از اینکه وبسایتهایشان با دستورالعملهای دسترسی وب آشنا هستند.
طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران

مهارت ها و تکنیک ها

  • طراحی بازاریابی و ارتباطات : طراحی بازاریابی و ارتباطات در وب سایت مشخص  می کند که چه چیزی به عنوان هدف در سایت تعیین شود. طراحی وب براساس بازار هدف بسته به گروه سنی خاص مخاطب سایت، فرهنگ ، موضوع سایت و… دارد. در نتیجه طراح مطابق با درک مخاطبان و نیاز آن ها شروع به طراحی سایت می کنند. طراحان سایت بسته به نوع وب سایتی که طراحی می کنند ملاحظاتی در نوع طراحی خود لحاظ می کنند . مثلا طراحی وب در وب سایت خرده فروشی یا وب سایت سرگرمی با وب سایت موزیک متفاوت است. طرح کلی سایت و وضوح و دقت و محتوای اختصاصی در آن به ارتباط بهتر کاربر با سایت می انجامد ، بنابراین طراحی سایت باید به گونه ای باشد که طرح کلی سایت به جذب کاربر بینجامد .
  • طراحی سایت براساس تجربه کاربر و طراحی تعاملی : درک کاربر از محتوای یک وب سایت اغلب به درک آنها از نحوه کار وب سایت برمی گردد . این درک بخشی از تجربه کاربر از یک سایت است .  تجربه کاربر مربوط به طرح، دستورالعمل های آشکار و برچسب گذاری در وب سایت است.اینکه کاربر در یک سایت بتواند هدف و موضوع مورد نیاز خود را بیابد به طراحی سایت بستگی دارد. ( طراحی سایت به صورت تعاملی و ریسپانسیو به ارتباط بهتر کاربر با سایت می انجامد.) اگر کاربر هدف وب سایت را درک کند ، احتمال بشتری وجود دارد که استفاده از آن را در اولویت های خود قرار دهد. کاربرانی که در استفاده از وب سایت مهارت دارند از وب سایت های متمایزتر و بصری استفاده می کنند. اما در کاربران با تجربه کمتر احتمال استفاده از وب سایت های کمتر بصری و غیر سودمند وجود دارد.
سایت وب افرا با رعایت تکنیک ها و اصول طراحی وب و طراحی اپلیکیشن سعی کرده است تا رضایت مشتریان خود را جذب کند. طراحی سایت در تهران نیز توسط تیم وب افرا انجام می شود. تیم وب افرا در زمینه طراحی اپلیکیشن فروشگاهی و دیگر اپلیکیشن ها نیز تجربه و تخصص دارد. برای اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش طراحی وب روی لینک کلیک کنید.

مطالب مرتبط

طراحی اپلیکیشن اندروید ، ساخت اپلیکیشن اندروید و برنامه نویسی اپلیکیشن android وب افرا و شرکت طراحی اپلیکیشن اندروید به همراه سایت طراحی اپلیکیشن و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید با سرعت زیاد و قیمت مناسب از توانایی های وب افرا

طراحی اپلیکیشن خبری بیشتر از نیمی از جمعیت جهان از گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنند ، با توجه به مشغله فراوان افراد در زندگی برای شناساندن کسب و کار و تجارت خودتان باید روشی برای راه […]

موفقیت در بازار دیجیتال بستگی به طراحی یک اپلیکیشن موفق دارد که موثر، کار آمد و مفید و قادر به رقابت با دیگر اپلیکیشن ها باشد. امروزه اکثر افراد در سراسر جهان کارهایی مانند رزرو […]

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید هم اکنون با ما تماس بگیرید ... تلفن : 02128421339