سئو و بهینه سازی سایت یکی از مهترین و بهترین راه های رسیدن به نتیجه خوب در گوگل و کسب درآمد بیشتر است.

سئو سایت بطور کلی شامل بهینه کردن مقالات سایت ، بهینه کردن محصولات سایت ، بهینه کردن عکس های سایت و بهینه کردن کد های سایت می شود. که تمام این مراحل با هم می تواند نتیجه ی خوبی در نتایج موتور جستجوی گوگل رقم بزنه و شما سهم بیشتری از بازدیدکنندگان رو داشته باشید و کسب و کارتون رو گسترش بدید.

 

سئو سایت بهترین راه برای رسیدن به صفحه اول گوگل

همانطور که می دانید ، دنیای دیجیتال سهم بزرگی از زندگی و درآمد ها رو تحت تاثیر قرارداده و خرید ها ، مبادلات ، خدمات ، خبر ها و … بصورت آنلاین در دسترس قرار گرفتن و این امر باعث شده رقابت برای رسید به نتایج اول موتور های جستجو که مهمترین و محبوب ترین آن موتور جستجوی گوگل می باشد ، بیشتر شود.

 

در بعضی از مشاغل (مثل : سایت گردشگری ، سایت خبری ، سایت فروشگاهی ، سایت تخفیفان ، سایت دانلود آهنگ ، سایت دانلود فیلم) بدون بهینه سازی سایت بسیار دشوار است رسیدن به نتایج صفحه اول گوگل رسیدن و باید از متخصصان سئو در این زمینه کمک گرفت تا با راهنمایی های متخصصان سئو ، بهترین نتیجه را کسب کنیم.

 

سئو و بهینه سازی مقالات – چرا مقالات را بهینه کنیم ؟

برای رسیدن به بهترین نتیجه در گوگل نیاز است در مرحله اول ، مقالات سایت را بهینه کنیم . گوگل در آخرین بروز رسانی های خود اعلام نموده ، بیشتر به محتوای سایت ( توضیخات محصول و مقالات وبلاگ ) اهمیت می دهد و دیگر به کلمات کلیدی هایی معرفی (متا تگ کیورد) شده توجه نمی کند. اهمیت به محتوا باعث شد تا محتوای بهینه و کاربردی تولید شود و مدیران سایت بیشتر به محتوای کاربر پسند اهمیت دهند. با اهمیت محتوا از بوجود آمد سایت های فیک و با محتوای بی کیفیت جلو گیری شده. سئو سایت و بهینه کردن مقالات یا بهینه کردن محصولات میتونه تاثیر زیادی در رشد سایت شما داشته باشد.

 

سئو عکس و تاثیر بهینه سازی عکس در رشد سایت

گوگل به عکس ها موجود در سایت اهمیت می دهد. اول اینکه وجود عکس در مقاله باعث می شود گوگل آن مقاله را یک مقاله کامل و شرح تصویری درنظر بگیرد.

بهینه بودن تصاویر باعث افزایش سرعت لود سایت می شود . سرعت لود سایت هم برای گوگل بسیار مهم است.

سوالی دارید هم اکنون با ما تماس بگیرید ... تلفن : 02191018036