تعرفه طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن های تلفن همراه، همواره امری دشوار بوده و فرایند پیچیده ای دارد که بسته به نوع امکانات درخواستی کارفرما و مدت زمان مورد نیاز برای طراحی، هزینه طراحی اپلیکیشن محاسبه شده و به کارفرما اعلام میگردد اما در زیر تعرفه ها بر اساس قیمت پایه اپلیکیشن موبایل برای هر بخش نوشته شده است که بر اساس نیازهای شما و همچنین میزان حجم کار و … افزایش خواهد یافت و در صورت توافق ، هزینه طراحی اپلیکیشن بصورت فاز بندی (بر اساس فاز اجرایی) از کارفرما دریافت میگردد .

تعرفه طراحی اپلیکیشن

تعرفه طراحی اپلیکیشن به آنچه در اپلیکیشن در دسترس قرار می گیرد و امکانات آن اپلیکیشن بستگی دارد. طراحی اپلیکیشن شامل طیف گسترده ای از فعالیت ها مانند طراحی تعاملی ، طراحی رابط گرافیکی ، طراحی ایکون و لگوی اپلیکیشن، ساخت محتوا، طراحی گرافیک می باشد که در قیمت نهایی طراحی اپلیکیشن تاثیر می گذارند. البته مواردی که ذکر شد تنها بخشی از فعالیت هایی است که در هنگام ساخت اپلیکیشن انجام می شود.

در این جا از هزینه های طراحی اپلیکیشن به طور متوسط صحبت خواهیم کرد اما در ابتدا باید مفهموم کلمه ی طراحی را دریابیم؛ طراحی در واقع به مجموعه ای فعالیت ها که به ساخت برنامه های کاربردی موبایل می انجامد ، گفته می شود.

تعرفه یا هزینه طراحی اپلیکیشن (اندروید، ای او اس) در تصمیم گیری و انتخاب شرکت طراحی امری مهم است اما همان طور که می دانید کیفیت طراحی اپلیکیشن ملاک اصلی برای انتخاب شرکت است زیرا طراحی اپلیکیشن با کیفیت را فقط شرکتی می تواند انجام دهد که حرفه ای و مجرب باشد. بنابراین برای ساخت اپلیکیشن قبل از تعرفه و هزینه آن، شرکتی معتبر با سابقه کاری و نمونه های کاری عالی را انتخاب کنید.

طراحی اپلیکیشن به چه علت انجام می شود؟

طراحی هر اپلیکیشن برای حل یک مشکل و یا آسان تر ساختن انجام کارهاست. این که شما یک محصول با نام تجاری جدید دارید و برای معرفی محصولتان اپلیکیشن ایجاد می کنید در واقع راهکاری برای حل یک مشکل ارائه کرده اید.

بسیاری از مشتریان ما به آنچه که رقبای آنها انجام می دهند نگاه می کنند و سعی می کنند کاری مشابه آن انجام دهند. و اپلیکیشنی مشابه آن بسازند. آنها حتی امکان این که طراحی اپلیکیشن با ویژگی جدید و ایده جدید داشته باشند را تصور نمی کنند.  تلاش برای ساخت اپلیکیشن بدون داشتن راهکار و استراتژی قدرتمند کاری بیهوده است که نتیجه ای برای شرکت و نام تجاری شما نخواهد داشت.

تعرفه طراحی اپلیکیشن

تعرفه طراحی اپلیکیشن

قبل از طراحی اپلیکیشن چه مواردی باید در نظر گرفته شود؟

تیم وب افرا همیشه با تحقیق در مورد سه چیز شروع می کند : ۱) رقابت، ۲) روند بازار، و ۳) مردم.

  1. رقابت : رقابت برای شناسایی فرصت ها با یک تفکر تحلیلی ضروری است. برای مثال برای طراحی اپلیکیشن درخواست تاکسی تحقیق های لازم انجام می شود و فرصت هایی را که در بازار برای رشد و ارتقای این نوع اپلیکیشن وجود دارد ، سنجیده می شود . در واقع راه حلی برای یک مشکل خاص ( پیدا کردن تاکسی ) داده می شود. بعد از ساخت اپلیکیشن درخواست تاکسی اسنپ ، هنوز هم تعداد زیادی از افراد خواهان ساخت یک برنامه مشابه آن هستند. اکنون ساخت یک اپلیکیشن درخواست تاکسی با همان امکانات مسلما اپلیکیشن پرطرفداری نیست. اما تیم وب افرا زمان زیادی را به اینکه چه ویژگی هایی را می تواند در آن ارتقا بدهد و چه مواردی باید اضافه شود ، اختصاص خواهد داد.
  2. روند بازار : طراحی اپلیکیشن موبایل نباید شبیه به برنامه های مشابه بازار با همان ویژگی ها باشد. اگر خواهان طراحی اپلیکیشنی مشابه آنچه در بازار وجود دارد هستید، تیم وب افرا با بهبود ویژگی های آن اپلیکیشن یا ابداع امکانات جدید اپلیکیشن شما را منحصر به فرد خواهد ساخت.
  3. مردم : به جای تمرکز بر محصولات و اپلیکیشن های دیگران ، باید به نیاز کاربران خود و قدرت محصولتان فکر کنید . تیم وب افرا رفتارها، نیاز ها، انگیزه های مخاطبان و هدف محصول را مطالعه می کند تا اپلیکیشنی طراحی کند که برای مردم جذاب باشد.

در نتیجه قیمت و هزینه ی طراحی اپلیکیشن بستگی به نوع اپلیکیشن درخواستی شما و امکانات آن دارد اگر قصد سفارش طراحی اپلیکیشن دلخواهتان را دارید با کارشناسان سایت وب افرا تماس بگیرید.

مراحل طراحی اپلیکیشن موبایل

نیازسنجی اولیه از کارفرما

در ابتدا طی یک جلسه حضوری و یا تلفنی باید مشخص گردد که هدف شما از طراحی اپلیکیشن چیست و قرار است چه نیازهایی را بر طرف نماید .

ارائه طرح اولیه اپلیکیشن

پس از عقد قرارداد طراحی اپلیکیشن ، نوبت به ارائه یک طرح اولیه کار جهت تایید و کد نویسی نهایی ، برای کارفرما ارسال میگردد .

چینش محتوا اپلیکیشن

بدیهی است پس از آماده سازی پنل مدیریت ، محتوای اپلیکیشن باید درون پنل درج گردد تا در اپلیکیشن موبایل نمایش داده و مورد بررسی قرار گیرد .

انتشار نهایی

در این مرحله ما به شما کمک میکنیم تا اپلییکیشن خود را در فروشگاهها و اپلیکیشن مارکت های معروف منتشر و کاربران خود را بیابید .

سوالی دارید هم اکنون با ما تماس بگیرید ... تلفن : 02128421339