موشن گرافیک

ما یک شرکت طراحی وب ، اپلیکیشن و انیمیشن هستیم. همیشه هر پروژه را به عنوان یک فرصت برای ایجاد دنیایی جدید و شکل دادن به  آن را انجام می دهیم! این دنیا های جدید را با موشن گرافیک به شما نمایش میدهیم.

موشن گرافیک

موشن گرافیک

موشن گرافیک یا همان گرافیک متحرک چیست؟

گرافیک متحرک یک اصطلاح جدید برای ژانری خاص از انیمیشن است که در زمان کوتاهی بسیار محبوب شده است. گرافیک متحرک فعالیتی بین انیمیشن و طراحی گرافیک است که معمولا با هدف هدایت طراحی ها برای ارائه اطلاعات به بیننده از طریق متن متحرک و یا گرافیک انجام می شود.

موشن گرافیک ها اغلب دارای صداها ، متن ها و گرافیک های زیادی هستند ، آنها معمولا سبک بسیار پر جنب و جوشی دارند.

هنگامی که موشن گرافیک پخش میشود، هدف آن است که بیننده را به صورت بصری نگه دارد ، بنابراین آنها  به مشتری و کاربر نیز گوش می دهند.  برای انجام این کار معمولا هنرمندان ، از گوینده خوش صدا و حرکات طبق انیمیشن استفاده می کنند. موشن گرافیک اغلب تجاری و مشتری محور است.

مزایای موشن گرافیک

  1. بازخورد بسیار زیاد :  فیلم ها مخاطبان بیشتری نصبت به متن ها( توضیحات محصول) دارد. چه کسی دوست ندارد فیلم هایی شاد و متحرک را ببیند . به طور کلی این یک روش جذاب برای دریافت نظر مشتریان در مورد محصول و شرکت است. تجزیه و تحلیل ، بازخورد دقیق ، مسیری مناسب برای بهبود و به روز رسانی موشن گرافیک را نشان می دهد. علاوه بر این، موشن گرافیک یکی از راه های موفق در جلب نظر مخاطبان شما است.
  2. شناخته شدن برند شما : فیلم های اصلی، شسته و رفته و چشم نواز به راحتی در یاد مردم می ماند. قدرت حافظه بصری را نمی توان دست کم گرفت. این  امر احتمالا دو برابر بیشتر می شود وقتی که کاربر نام تجاری شما را در سراسر یک فیلم یا یک موشن گرافیک تشخیص می دهد. پیام ساده شده ، جذاب تر است و به راحتی و  به مدت طولانی تر ی در حافظه ها  می ماند. موشن گرافیک این امکان را دارد که آن را به نوع یا گروه سنی مخاطبی که میخواهید تماشا کنند ، تنظیم کنید.
  3. تعامل اجتماعی : گاهی اوقات ما فقط جذب ویدیوهای خنده دار می شویم. اما گاهی اوقات نه تنها بازخورد را تماشا میکنیم و بلکه به اشتراک هم میگذاریم.  یک ویدیو خوب را می توان در عرض چند دقیقه یا حتی ثانیه در شبکه های اجتماعی گسترش داد و یک تبلیغ موفق داشت.  تاثیر شبکه های اجتماعی در تصمیم گیری در حال حاضر بسیار زیاد است .
  4. تبدیل به جستجوگرها ( بهینه سازی موتور جستجو ) :  اکثر محتوا هایی که در اینترنت مشاهده میکنیم یک داده متنی است و رقابت در آن بالا است؛ هر کسی تلاش می کند که در نتایج جستجو و متون به سمت بالاتر برسد. در دنیای محتوای ویدئوی، رقابت خیلی تند نیست. اگر یک ویدیو برای ارتقاء نام تجاری شما وجود داشته باشد، احتمال بیشتری وجود دارد که کاربران ویدیو شما را در صفحه اول جستجو ببینند تا  کلمات کلیدی متنی در گوگل. چه شانسی بهتر و راحت تر برای دیده شدن برای مشتریان به وسیله ی موشن گرافیک !!!
  5. بصرفه تر : میخواهید موفق شوید؟ در آنچه که ارائه می دهید، منحصر به فرد باشید. بازاریابی بوسیله ی فیلم ، موفق ترین روش بازاریابی در  دهه های گذشته است که نتایج خیره کننده ای داشته. نکته این است که فناوری به طور مداوم در حال تکامل است، رویکردهای جدیدی برای ایجاد ویدیو ظاهر می شود و شما نیازی به استخدام بازیگران حرفه ای، اجاره یک استودیو و پرداخت هزینه تجهیزات گران قیمت برای ساخت ویدیو ندارید. ساخت ویدئو برای کسب و کار خیلی ساده تر شده ، با استفاده از موشن گرافیک، برای ایجاد یک ویدیو اصلی، زمان و هزینه قابل ملاحظه ای صرفه جویی خواهید کرد. موشن گرافیک پیام های کلیدی فروش را انتقال می دهد، اما پیام را بیش از حد پیچیده نمی کند.
  6. محتوای جذاب: تصاویر رنگارنگ، ساده و زیبا تاثیر پذیری بسیار زیادی بر ذهن مخاطبان دارد. موشن گرافیک به دلیل محتوا های جذابی که دارد باعث تاثیر پذیری بیشتر میشود و بیشتر در ذهن ها می ماند.
موشن گرافیک

موشن گرافیک

هر چیزی را میتوان در دنیایی موشن گرافیک زنده و متحرک کرد. برای رسیدن به موفقیت بیشتر و فروش بیشتر همین حالا ویدیو خود را بسازید. تیم وب افرا در ساخت موشن گرافیک جهت ارتقای محصول و … شما را یاری خواهد کرد. کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید .

سوالی دارید هم اکنون با ما تماس بگیرید ... تلفن : 02191018036