هزینه و تعرفه طراحی سایت

امروزه هزینه طراحی سایت یک نگرانی برای صاحبان وب است، اما راه هایی برای “مدیریت” این نگرانی وجود دارد ! ما این فرایند را با این چهار سؤال ساده کردیم که باید از خودتان بپرسید :

ارزیابی هزینه ساخت یک وب سایت و تعرفه طراحی وب سایت

۱- بودجه واقعی شما برای وب سایت چقدر است؟

هزینه طراحی سایت فراتر از طراحی و تنظیم اولیه است. بسیاری از هزینه های تعمیر و نگهداری پس از طراحی مانند میزبانی، اشکال زدایی / عیب یابی، اضافه کردن ویژگی های جدید / ابزار و غیره وجود دارد. بنابراین شما با دو لایه هزینه ای شامل (۱) راه اندازی و طراحی اولیه سایت و (۲) هزینه های تعمیر و نگهداری ماهانه یا سالانه روبه رو هستید. اگر از بودجه ماهانه خوبی برخوردار هستید، پیشنهاد ما طراحی سایت با ورد پرس است.

۲- چگونه می خواهید وب سایت خود را مدیریت کنید؟

آیا می خواهید کنترل کامل وب سایت خود را داشته باشید و کارهای خود را انجام دهید؟ یا میخواهید همه کارها را به یک طراح یا برنامه نویس تحویل دهید ؟ برای اینکه کارهای مهم را به طراح بسپارید باید یک طراح استخدام نمایید که هزینه های طراحی سایت شما را بالاتر می برد.

بنابراین از خودتان بپرسید – آیا می خواهید کنترل کامل جنبه های مختلف ویرایش وب سایت خود را به طراحان وب با دادن تمام  اطلاعات ویرایش ها (بزرگ و کوچک) قرار دهید؟ یا نمی خواهید هزینه ی بیشتری پرداخت کنید ومی خواهید خودتان کنترل وب سایت را در اختیار بگیرید.

اگر بودجه دارید و می خواهید بیشتر کارها را به یک فرد بسپارید و او را استخدام کنید، پس چیزی پیشرفته تر مانند وردپرس ممکن است به خوبی برای شما کار کند.

هزینه و تعرفه طراحی سایت

هزینه و تعرفه طراحی سایت

۳- شما چه ویژگی هایی را در حال حاضر دارید، چه ویژگی هایی را بعدا نیاز دارید؟

از خود بپرسید – آیا اکنون به همه چیز نیاز دارید؟ آیا اگر وب سایت شما کامل نباشد، کسب و کار شما شکست خواهد خورد؟

ما به شما قول می دهیم که برای ایجاد یک کسب و کار به وب سایت پیشرفته نیازی ندارید. بلکه باید یک نسخه اساسی و کاربردی از سایت خود بسازید و به مرور آن را ارتقا دهید.

 ۴- آیا میخواهید وب سایت شما میزبانی، امنیت و سایر جنبه های فنی را داشته باشد؟

اداره یک وب سایت یک امر شخصی است و می تواند بسیار اداری باشد. چیزهایی مانند پیکربندی سرویس میزبانی شما، نظارت بر آن، به روز رسانی پلت فرم شما همه در قیمت گذاری طراحی سایت موثر هستند. در حالی که برخی از صاحبان وب امکان دارد به هیچ کدام از آن ها نیازی نداشته باشند ولی از روی عدم آگاهی، هزینه های زیادی را متحمل شوند.

میزان قیمتی که در طراحی سایت برای شما مشخص می شود به طور قابل توجهی رابطه مستقیم با نحوه پاسخ گویی به سوالات بالا دارد. هر چه انتخاب های شما آگاهانه تر باشد، قیمت واقعی تر و مقرون به صرفه تری را پرداخت می کنید.

در اینجا راهنمایی های لازم برای پاسخ به این سوالات را آورده ایم :

یک پلت فرم انعطاف پذیرتر  مانند وردپرس برای شما مفید خواهد بود، اگر:

  1. اگر شما دارای بودجه بالاتر و قابل انعطاف برای هر دو مرحله پرداخت (مرحله نصب و مرحله نگهداری) باشید.
  2. اگر شما ترجیح دهید بیش از حد دست به ساخت و ویرایش سایت خود بزنید، می توانید با استخدام یک نفر این کار را به او بسپارید.
  3. اگر شما واقعا نیاز به ویژگی های پیشرفته و زنگ ها و سوت های بیشتری داشته باشید که می تواند به صورت سفارشی در وب سایت شما کد گذاری شود.
  4. اگر برای شما مدیر فناوری اطلاعات نقش به روز رسانی و نظارت بر عملکرد وب سایت شما را داشته باشد و خودتان این کار را انجام ندهید.
هزینه و تعرفه طراحی سایت

هزینه و تعرفه طراحی سایت

نکات اساسی طراحی سایت را بیاموزید تا از هزینه های طراحی کاسته شود

یک طراحی ساده تر وب سایت برای کسب کار ، صرفه جویی در هزینه هاست. اما اگر از بودجه خوبی برخوردار هستید می توانید علاوه بر یک طراح وبسایت پیشرفته، یک توسعه دهنده وب را نیز استخدام نمایید. و از سرعت عمل بیشتر و نتیجه بهتر برخوردار شوید.

در وب سایت های طراحی، کسانی هستند که به سوالات شما پاسخ دهند. سوالات اساسی، که از اصول ساخت وب سایت کاربردی هستند، عبارتند از: نحوه راه اندازی ایمیل ها، نحوه استفاده از ویراستاران ساده تصویر برای ایجاد گرافیک، نحوه بهینه سازی موتور جستجو و… .

از سایت های سازنده وب سایت استفاده کنید

با استفاده از سازنده های وب سایت هزینه ای بین ۴ تا ۲۵ دلار در هر ماه، بسته به نوع سازنده وبسایت که استفاده می کنید، و برنامه ای که به آن وارد می شوید، باید پرداخت کنید.

سازندگان و طراحان وب به شما ابزارهایی را که برای ایجاد یک وبسایت کاربردی از جمله سرویس های میزبانی (به طوری که سایت شما می تواند به صورت آنلاین منتشر شود)، ابزار ایجاد مطالب (توانایی قرار دادن عناوین، متن، گرافیک، نمایش اسلاید و …)، و قالب های طراحی ارائه می دهند. شما همه اینها را در زمان طراحی سایت دریافت می کنید. به این ترتیب شما می توانید به طور موثر هزینه های مالی خود را، برای ساخت وب سایت تخمین بزنید و اندازه گیری کنید و از هزینه های اضافی جلوگیری کنید.

به طور خلاصه تعرفه طراحی سایت و هزینه ی طراحی سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد و در واقع یک سقف شناور و رد حال تغییر می باشد. تیم های سفارشی و زیبای به کار برده شده در سایت، هزینه های تعمیر و نگهداری وب سایت، نوع وب سایت که می خواهید طراحی کنید( ساده یا پیشرفته) و بسیاری از عوامل دیگر بر هزینه طراحی سایت تاثیر دارند.

ترجمه از websitebuilderexpert.com

سوالی دارید هم اکنون با ما تماس بگیرید ... تلفن : 02128421339