5/5 - (1 امتیاز)

طراحی اپلیکیشن ارزان

بیشتر کارفرما ها برای ارتقا و توسعه کسب و کارشان  نیاز به طراحی اپلیکیشن ارزان و طراحی وب دارند.  طراحی اپلیکیشن برای همه شرکت ها ایده آل است  ، مخصوصا طراحی اپ تلفن همراه با قیمت مناسب برای شرکت‌های که مایل به نمایش محصول و خدمات معرفی آنها به دیگران هستند ضروری است .

طراحی اپلیکیشن ارزان به شما برای توسعه کسب و کار کمک خواهد کرد ؛ طراحی اپلیکیشن در حال حاضر سریعترین ، ساده ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای ارتقای کسب و کار می باشد .

پنل مدیریت طراحی اپلیکیشن چگونه باید باشد ؟

سایت وب افرا طراحی اپلیکیشن را به گونه ای انجام می دهند که به روز رسانی ، ویرایش و مدیریت اپلیکیشن برای مدیر بسیار آسان و راحت باشد همچنین با توسعه پنل مدیریت توسط ما ، شما میتوانید به راحتی اپلیکیشن خود را مدیریت کنید.

چرا طراحی اپلیکیشن  در سایت افرا نسبت به دیگر سایت های  طراحی اپلیکیشن ارزانتر است ؟

چند دلیل برای اینکه سایت وب افرا نسبت به دیگر سایت ها طراحی اپلیکیشن و طراحی وب را ارزان تر انجام می دهد وجود دارد اولین دلیل این است که تیم وب افرا  خواهان جلب رضایت شما عزیران می باشد ، بنابراین تعرفه طراحی اپلیکیشن نسبت به دیگر سایت ها ارزانتر می باشد . دلیل دیگر ارزان بودن طراحی اپلیکیشن این است که تیم وب افرا طراحی اپلیکیشن شما را بدون واسطه انجام می دهد بنابراین هزینه اضافی از شما دریافت نمی‌شود.

نکته ای که باید اینجا بیان کنیم این است که طراحی اپلیکیشن ارزان همیشه به معنای طراحی بهترین اپلیکیشن نیست بلکه در طراحی اپلیکیشن کیفیت و ویژگی ها و خدماتی که برای طراحی  و ساخت اپلیکیشن ارائه می‌شود مهم است.  ما به شما اطمینان خواهیم داد که اپلیکیشن تلفن همراه شما را با ارزان ترین قیمت طراحی و توسعه کنیم به طوری که برای کسب و کار شما و رونق آن مفید باشد.

طراحی اپلیکیشن ارزان

طراحی اپلیکیشن ارزان

ساخت اپلیکیشن ارزان

تصمیم به طراحی اپلیکیشن دارید ؟ ایده ای جدید ذهن شما را در بر گرفته است؟  آیا میدانید امتیازات یک اپلیکیشن چه مواردی باید باشد ؟ چطور می‌خواهید اپلیکیشن مورد نظرتان را طراحی کنید ؟

قبل از طراحی اپلیکیشن باید اطمینان حاصل کنید که موارد زیر در نظر گرفته شده  تا کیفیت و کاربردی بودن اپلیکیشن قطعی شود:

در مورد رقبا و بازار اپلیکیشن تحقیق شود.

قبل از طراحی اپلیکیشن باید نسبت به بازار آن و کاربران آن اطلاعات جمع آوری شود تحلیل بازار باعث می شود رقبا شناسایی شده و نقاط ضعف و قوت آنها را مد نظر قرار گیرد. این باعث می‌شود که اشتباهاتی که رقبا در ساخت اپلیکیشن مرتکب شده اند ، تکرار نشود.  همچنین نظرات مشتریان در رابطه با آیتم‌های اپلیکیشن و ویژگی های آن بررسی شود تا اپلیکیشنی کاربری و محبوب ساخته شود .

کارایی اپلیکیشن را مورد توجه قرار بگیرد

توجه داشته باشید که اپلیکیشن باید با کارایی و دقت ۱۰۰ درصدی انجام شود  این چیزی است که تمام کاربران اپلیکیشن از آن انتظار دارند. همچنین باید مصرف اینترنت اپلیکیشن به گونه ای باشد که کاربران پس از چند بار استفاده از مصرف بالای اینترنت آن شاکی نشوند و به خاطر مصرف اینترنت زیاد اپلیکیشن را ناکارآمد نخوانند .

اپلیکیشن خدمت نوینی برای ارائه داشته باشد.

همیشه خدمات و محصولاتی که جدید هستند بیشتر مورد توجه مردم قرار می گیرند مانند کافی شاپی که تازه تاسیس شده است مردم همواره به دنبال تجربه چیز های جدید و نوین هستند دنیای هوشمند موبایل نیازمند خدمات نوین متفاوت است .

طراحی اپلیکیشن ارزان

طراحی اپلیکیشن ارزان

 سرعت اپلیکیشن  بالا باشد تا کاربر منتظر نماند

اپلیکیشن باید به گونه ای باشد که سرعت پردازش آن و برقراری ارتباط با سرور طولانی نشود. اگر لازم است که کاربر هنگامه برقراری ارتباط با سرور منتظر بمانند حتما باید با استفاده از متن تصویر انیمیشن زمان مورد نظر برقراری ارتباط اطلاع داده شود .

قیمت مناسب برای اپلیکیشن در نظر گرفته شود

قیمتی که برای اپلیکیشن در نظر گرفته می‌شود باید مناسب باشد ، همیشه تعیین قیمت اپلیکیشن از موارد بحث برانگیز در هنگام ساخت می باشد.

جامعه هدف اپلیکیشن مشخص باشد 

پاسخ به سوال چه کسانی قرار است از اپلیکیشن مورد نظر استفاده کنند ضروری می باشد.  اپلیکیشن مورد نظر چگونه قرار است به کاربران کمک کنند ؟ چه خدمت و یا محصولی قرار است در اپلیکیشن ارائه گردد ؟ پاسخ به سوالات باعث میشود جامعه هدف اپلیکیشن م

طراحی اپلیکیشن ارزان

طراحی اپلیکیشن ارزان

شخص شود.

مطالب مرتبط

طراحی اپلیکیشن ios سایت وب افرا در زمینه طراحی اپلیکیشن های موبایل مانند طراحی اپلیکیشن فروشگاهی و طراحی اپلیکیشن موبایل و طراحی اپلیکیشن اندروید و آی او اس دارای تخصص و نمونه های کاری است. […]

کاربرد اپلیکیشن در کسب و کار ۷ دلیل برای اینکه کسب و کار شما به اپلیکیشن موبایل نیاز دارد! امروز، من می خواهم در مورد برنامه های تلفن همراه در ترکیب با کسب و کار […]

طراحی اپلیکیشن خبری بیشتر از نیمی از جمعیت جهان از گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنند ، با توجه به مشغله فراوان افراد در زندگی برای شناساندن کسب و کار و تجارت خودتان باید روشی برای راه […]

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید هم اکنون با ما تماس بگیرید ... تلفن : 02191018036