لطفا امتیاز دهید

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

دانستن اینکه چطور یک اپلیکیشن بسازید هیچوقت حیاتی نبوده است. سایت وب افرا بهترین برنامه های اندروید،  آیفون و اپل را برای کاربران طراحی کرده است و همیشه به دنبال ساخت برترین اپلیکیشن های فروشگاهی موبایلی است. حتما این سوال در ذهنتان به وجود آمده  است که چرا طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اینقدر مهم است؟ در پاسخ باید بگوییم اپلیکیشن ها همه چیز در دنیای موبایل های هوشمند هستند.

ما بهترین برنامه های آیفون و برنامه های اپل را برای طراحان در جاهای دیگر در سایت پوشش داده ایم – اما در اینجا به دنبال چگونگی ساخت آنها هستیم. چرا؟ از آنجا که اپلیکیشن ها در دنیای امروزی ضروری هستند.

امروزه با گسترش تکنولوژی ، موبایل تبدیل به ابزاری هوشمند برای دسترسی به اکثر برنامه ها و اپ ها شده است. سایت هایی که در زمینه فروش محصول یا کالای خاصی فعالیت می کنند ، می توانند با طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندورید ، محصول خود را معرفی کنند یا بفروشند. با این که طراحی سایت  فروشگاهی هنوز هم در بین کاربران و مشاغل مختلف ، از محبوبت زیادی برخوردار است اما ساخت اپلیکشن فروشگاهی در حال پیشرفت می باشد و تقاضای برای آن رو به افزایش است.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

اپلیکیشن چیست و چه کاربردی دارد؟

منظور از اپلیکیشن ، نرم افزارهایی است که به شکل end user ساخته و طراحی شده اند. نرم افزارهای پرطرفدار و محبوبی مانند گوگل کروم ، فایر فاکس و… و بازیهای موبایل جزء اپلیکیشن ها محسوب می شوند. موفقیت از طریق ساخت اپلیکیشن تلفن همراه به حدی رسیده است که برخی از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام اکثر خدمات خود را به وسیله ی اپلیکیشن انجام می دهند.

به صورت روزانه، طراحی اپلیکیشن های زیادی با موضوعات متنوعی انجام میشود. بسیاری از مدیران در مشاغل و کارهای بزرگ و حرفه ای برای ارائه بهتر خدمات و محصولات خود به طراحی اپلیکیشن ها مختلف رو آورده اند.

استفاده گسترده کاربران از گوشی های هوشمند همراه  سبب شده است اپلیکیشن های موبایلی بهترین روش تعامل با مشتری ، معرفی کالاها و خدمات و فروش محصول باشد.  با توجه به موفقیت چند اپلیکیشن و محبوبیت آنها دیگر مدیران و مشاغل برای طراحی اپلیکشن فروشگاهی به تکاپو افتاده اند. اگر مایل به طراحی یک آپ بی نظیر فروشگاهی هستید سایت وب افرا با تیم حرفه ای برنامه نویس اندروید و IOS با تجربه ی بالا در خدمت شماست تا شما را برای رسیدن به هدفتان یاری دهد. برای ثبت سفارش طراحی اپلیکیشن روی لینک کلیک نمایید.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی چگونه باید باشد؟

اپلیکیشن فروشگاهی با توجه به گستردگی آپ های بازار باید به گونه ای طراحی شود که قادر به رقابت با آنها باشد. رعایت شاخص ها و معیارهای زیر یک آپ فروشگاهی را به محبوبت ترین اپلیکیشن اندرویدی تبدیل می کند.

  1. اپلیکیشن باید طوری طراحی شود که در بین دیگر آپ ها خاص باشد.
  2. ایده طراحی اپلیکیشن باید با اصول بازاریابی دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ منطبق باشد.
  3. محیط اپ باید کاربر پسند باشد.
  4. اپلیکیشن باید کم حجم ساخته شود.
  5. رابط کاربری آپ باید آسان و کاربر پسند باشد.
  6. بهترین اپلیکیشن های فروشگاهی ، اپیلیکشن های متفاوت و با ایده ی جدید هستند.
  7. محیط آپ باید به گونه ای باشد که مدیریت آن برای مدیر و فروشنده آسان باشد.
  8. زیبا و با کارایی بالا باشد.

اگر این نکات برای طراحی و ساخت اپلیکیشن فروشگاهی رعایت شوند ، می توان نسبت به محبوبیت و کاربرد آن در بین کابران مطمئن شد.

سخن آخر در طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

اگر می خواهید اپلیکیشن فروشگاهی شما در بین انواع مختلف اپلیکیشن ها مورد توجه قرار بگیرد و بتواند با آنها رقابت کند، باید نکات زیادی را در طراحی اپلیکیشن فروشگاهی رعایت کنید. برای موفقیت اپلیکیشن مورد نظر باید ایده آن جدید و مطابق با اصول بازاریابی دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ باشد. بهترین طراحی اپلیکیشن فروشگاهی آن است که متفاوت و نو، خاص و کاربر پسند، زیبا با کارایی بالا، کم حجم، قابل اپدیت شدن ، کاربری راحت برای مصرف کننده، مدیریت آسان برای مدیر و … باشد. در این صورت است که می توانید سهم زیادی از بازار را به دست بگیرید و از رقبای خود پیشی بگیرید.

مطالب مرتبط

لطفا امتیاز دهید موفقیت در بازار دیجیتال بستگی به طراحی یک اپلیکیشن موفق دارد که موثر، کار آمد و مفید و قادر به رقابت با دیگر اپلیکیشن ها باشد. امروزه اکثر افراد در سراسر جهان […]

بیمه در زندگی امروز مردم نقش بسیار زیادی دارد، از بیمه های درمانی گرفته تا بیمه های ماشین و .. . اما امروزه نیاز به اپلیکیشن های بیمه بسیار افزایش پیدا کرده است

لطفا امتیاز دهید طراحی اپلیکیشن ios سایت وب افرا در زمینه طراحی اپلیکیشن های موبایل مانند طراحی اپلیکیشن فروشگاهی و طراحی اپلیکیشن موبایل و طراحی اپلیکیشن اندروید و آی او اس دارای تخصص و نمونه […]

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید هم اکنون با ما تماس بگیرید ... تلفن : 02191018036