لطفا امتیاز دهید

در حال حاضر با توجه به زندگی در دنیای دیجیتال، طراحی یک سایت برای کسب و کار بزرگ و حتی کسب و کار کوچک یک ضرورت است. اگر شما صاحب کسب و کار هستید ولی هنوز یک سایت ندارید، بدون شک فرصت های زیادی را برای موفق شدن در کسب و کارتان، از دست داده اید. یک وب سایت حرفه ای می تواند با استفاده از استراتژی های بازاریابی مختلف، کمک زیادی به گسترش و رشد کسب و کار شما کند. با توجه به اهمیت وب سایت در رونق کسب و کار طراحی سایت در تبریز بسیار رایج شده است. در این مقاله قصد داریم درباره طراحی سایت در تبریز و تاثیر گذاری آن بر کسب و کار در این کلان شهر صحبت کنیم.

طراحی سایت در تبریز

کلان شهر تبریز، در شمال غربی ایران واقع شده است. شهر توریستی تبریز مرکز استان آذربایجان غربی به عنوان قطب اقتصادی منطقه شناخته شده است. تبریز در میان شهرهای شمال غربی ایران؛ بیشترین فعالیت اداری، بازرگانی، صنعتی، نظامی و ارتباطی را دارد. وجود آثار طبیعی و فرهنگی متنوع و زیبا در شهر تبریز هر سال باعث جذب گردشگران زیادی از نقاط مختلف ایران و حتی جهان می شود. با توجه به توریستی بودن و فعالیت های این کلان شهر، طراحی سایت در تبریز برای رونق کسب و کار در فضای اینترنتی ضرورت فراوانی دارد. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم درباره طراحی سایت در تبریز و اهمیت آن صحبت کنیم

اهمیت و مزایای طراحی سایت در تبریز

بدون شک وب سایت شما مرکز حضور آنلاین شرکت شما خواهد بود، از طریق وب سایت شرکت خود می توانید در سراسر دنیا به معرفی کسب و کار خود بپردازید.

طراحی سایت در تبریز

طراحی سایت در تبریز

 • یکی از دلایل مهم برای داشتن یک وب سایت، نشان دادن اعتبارتان به دیگران می باشد، از طریق وب سایت خود می توانید به مشتریان خود بگویید که چرا باید به شما اعتماد کنند و واقعیت ها و توصیفات کسب و کار خود را برای مخاطبین و مشتری ها یتان بیان کنید.
 • ممکن است خیلی از مشتری ها در پیدا کردن محل کسب و کار شما مشکل داشته باشند، وب سایت ها معمولا دستور العمل ها و نقشه ها را به شرکت، دفاتر و مغازه شما نشان می دهند.
 • یکی دیگر از مزیت های مهم در اینترنت، این است که اندازه شرکت شما مهم نمی باشد شما با هر کسب و کار و در هر اندازه ای از طریق وب سایت خود می توانید ترافیک خود را افزایش دهید و در جست و جو های گوگل رتبه بالاتری کسب کنید، به همین دلیل است که اهمیت داشتن یک وب سایت برای کسب و کارهای کوچک بیش از کسب و کارهای بزرگ می باشد.
 • امروزه اکثر مردم در سراسر جهان و از جمله شهر تبریز قبل از خرید برای بررسی اعتبار و میزان کیفیت خدمات و محصولات از طریق اینترنت به جست و جو و بررسی می پردازند و بعد از آن اقدام به خرید می کنند. ۹۳ درصد از تصمیم گیری های خرید کسب و کار از طریق جست و جو در اینترنت شروع می شود.
 • وب سایت ها در تمام روزهای هفته و حتی در ایام تعطیل به صورت ۲۴ ساعته در دسترس هستند و مشتریان می توانند از سایت شما برای پشتیبانی یا به دست آوردن اطلاعات مربوط به خدمات و محصولات جدید در هر زمانی و حتی در آینده بازدید کنند. در صورتی که شرکت شما وب سایت نداشته باشد فقط در طول ساعت کاری شرکت شما و محصولات آن قابل دسترسی خواهد بود.
 • وب سایت شما باعث انتقال شرکت یا فروشگاه شما به منزل افراد می شود و خرید آنها را آسان می کند.

این موارد تنها بخشی از اهمیت و نیاز به طراحی سایت در تبریز را نشان می دهند، اگر برای کسب و کار خود وب سایتی ندارید هم اکنون زمان آن رسیده است که با طراحی سایت در تبریز گامی مهم برای رسیدن به اهداف و خواسته های خود بردارید.

 هزینه طراحی سایت در تبریز

با توجه به اهمیت و تاثیر طراحی سایت قطعاً هزینه پرداخت شده برای طراحی سایت در تبریز، به معنای از بین رفتن هزینه و خرج کردن آن نمی باشد، به دلیل این که هزینه ای که برای طراحی سایت استفاده شده است با جذب مخاطبین و افزایش ترافیک وب سایت که در نهایت منجر به افزایش سود آوری می شود، به شما باز گردانده خواهد شد.

به هر حال هزینه طراحی سایت در تبریز به عواملی مختلفی وابسته است و نمی توان قیمت واحدی برای آن تعیین کرد، تعدادی از فاکتورهای مهم  که در میزان هزینه طراحی سایت در تبریز تاثیر گذار هستند عبارتند از:

 • اندازه وب سایت: تعداد صفحات و منوهای سایت اندازه آن را تعیین می کنند هر چه تعداد صفحات و منوها بیشتر باشد به همان اندازه هزینه طراحی سایت در تبریز بیشتر خواهد شد
 • امکانات سایت: امکانات و گرافیک هر سایت در میزان هزینه طراحی آن تاثیر گذار است هر چه امکانات و گرافیک بیشتری داشته باشد، هزینه طراحی سایت بیشتر خواهد شد.
 • نوع سایت: طراحی سایت فروشگاهی، خدماتی، پزشکی، آموزشی و … با هم تفاوت دارند، قطعاً هزینه طراحی آنها هم تفاوت خواهد داشت.
 • سرعت وب سایت، رعایت اصول بهینه سازی سئو، تعداد دامنه، نرم افزارهای امنیتی و … از دیگر عوامل موثر در هزینه طراحی سایت در تبریز می باشند.

پس با توجه به مطالب گفته شده می توان گفت قیمت طراحی سایت در تبریز با توجه به اهداف و امکانات خواسته شده برای هر وب سایت متغیر خواهد بود.

تاثیر طراحی سایت در تبریز بر کسب و کار

شیوه های قدیمی تبلیغات در دنیای مدرن امروز با ورود اینترنت و استفاده از گوشی های هوشمند دیگر هیچ نقشی در رونق کسب و کارهای بزرگ و کوچک نخواهد داشت. طراحی وب سایت موثرترین روش برای تبلیغ در هر حرفه و شغلی می باشد، تا آن جا که امروزه تمام کسب و کارهای موفق رمز پیروزی خود را داشتن یک وب سایت اعلام کرده اند. طراحی سایت در تبریز تاثیر فوق العاده ای در رونق کسب و کار داشته است که دلایل آن در زیر بیان شده است:

 1. طراحی سایت باعث گسترش سطح بازاریابی در سراسر جهان می شود.
 2. بدون داشتن هیچ گونه محدودیت مکانی و زمانی از طریق یک وب سایت می توان خدمات و کالاها را در سطج جهانی معرفی و تبلیغ کرد.
 3. جلوگیری از صرف هزینه های اضافی برای تبلیغ های سنتی در هر ماه، چرا که در طراحی سایت در تبریز فقط یک بار برای همیشه هزینه می کنید.
 4. طراحی وب سایت باعث افزایش ترافیک و بازدید کنندگان می شود که به نحوی در میزان افزایش در آمد نقش موثری دارند

فاکتورهای مهم در طراحی سایت در تبریز

داشتن یک وب سایت به تنهایی باعث رونق کسب و کار نمی شود. در طراحی سایت در تبریز شرکت وب افرا به فاکتورهای مهمی مانند ظاهر وب سایت بسیار توجه می شود. یک سایت حرفه ای زمانی می تواند بازدیدکنندگان بیشتری را جذب کند که ظاهر آن مشتری پسند باشد. استفاده از گرافیک های زیبا برای جذاب شدن وب سایت بسیار ضروری می باشد. ظاهر سایت شما نشان دهنده میزان اعتبار و دانش و فناوری شما می باشد. استفاده از تصاویر جذاب و با کیفیت، محتوای با کیفیت، توجه به تناسب رنگ ها، اسلاید های زیبا، ایجاد صفحه ها و منوهای مختلف و …  از عواملی هستند که در طراحی سایت حرفه ای در تبریز مورد توجه طراحان سایت قرار می گیرد.

طراحی سایت در تبریز

طراحی سایت در تبریز

شرکت طراحی سایت در تبریز

به دلیل اهمیت طراحی سایت در تبریز بر افزایش سود آوری کسب و کارها، شرکت های زیادی در شهر تبریز در زمینه طراحی سایت شروع به فعالیت کرده اند. تعداد شرکت های طراحی سایت در تبریز بسیار افزایش یافته است. اگر می خواهید یک سایت مناسب برای کسب و کار خود داشته باشید؛ این کار را به شرکت های معتبر و با تجربه که دانش و مهارت کافی در زمینه طراحی سایت در تبریز دارند بسپارید.

چرا که بسیاری از شرکت ها نامعتبر با پیشنهاد قیمت پایین برای طراحی سایت، یک وب سایت نامناسب که هیچ کدام از استاندارد های طراحی وب سایت در آن رعایت نشده است را طراحی می کنند. بنابراین سایت طراحی شده نه تنها باعث افزایش بازدید کننده ها نمی شود؛ بلکه بعد از مدتی دچار مشکل و ارورهای مختلف می شود که در نهایت باعث از بین رفتن اعتبار شما در مقایسه با رقبای شما و نارضایتی بازدیدکننده های شما خواهد شد. برای مشاوره و طراحی سایت در تبریز با متخصصین شرکت طراحی سایت وب افرا تماس بگیرید تا شما را در رسیدن به اهداف و وب سایت دلخواهتان یاری نمایند.

مطالب مرتبط

طراحی وب سایت عالی با ایجاد محتوای بهتر مهم نیست اگر شما یک برنامه جدید با نام تجاری جدید را از ابتدا طراحی کنید یا اینکه روی یک ویژگی خاص کار کنید و یا یک […]

امروزه دستگاه های هوشمند مثل گوشی های هوشمند و تبلت ها و . . . در بین مردم فراگیر شده اند و اکثر مردم دارای یکی از این دستگاه های هوشمند هستند که اکثر کارهای […]

امروزه با وجود گوشی های هوشمندی که از سیستم عامل اندروید بهره می برند و تعداشان در میان مردم بسیار زیاد است، نرم افزارهای اندروید کاربرد فراوانی دارند. اپلیکیشن های اندروید، با نسخه های مختلف، […]

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه های این نوشته

 1. امیر نعمتی گفت:

  طراحی سایت در رو در چه بازه زمانی انجام میدین … البته یک سایت حرفه ای می خوام ولی میخوام سریع تر به بهره برداری برسه .. طراحی سایت در تبریز رو انجام میدین

  1. سلام بله ..بازه زمانی طراحی سایت بستگی به عوامل مختلفی داره برای آگاهی از هزینه ها و بازه زمانی تحویل پروژه با کارشناسان وب افرا تماس بگیرید.

سوالی دارید هم اکنون با ما تماس بگیرید ... تلفن : 02191018036