طراحی سایت گردشگری تورز پرس

توضیحات بیشتر

اهداف اولیه طراحی سایت :

بروز رسانی قالب های وردپرسی

سایت تورزپرس در جهت یکپارچه سازی نیازهای آژانسهای مسافرتی کشور ، اقدام به راه اندازی وب سایتی در زمینه معرفی تورهای گردشگری ، معرفی آژانسها و ارائه بهترین پیشنهاد ها در زمینه گردشگری نموده است .

 

پیاده سازی اولیه وب سایت و طراحی پنل مدیریت سایت :

پس از نیازسنجی اولیه و جمع آوری اطلاعات از نحوه عملکرد سیستم ، مرحله ی نخست پیاده سازی طرح ، یعنی ارائه یک طرح کلی در نرم افزار فتوشاپ پیاده سازی و پس از تایید کارفرما ، مرحله کد نویسی قالب وب سایت آغاز شد که در موازات این فرایند ، بخش پنل مدیریت وب سایت نیز که هسته اصلی سیستم را تشکیل میداد ، به زبان برنامه نویسی PHP  و بهترین فریم ورک PHP یعنی لاراول ، انجام میپذیرفت .

 

جمع بندی :

پروژه هایی مانند طراحی سایت آژانس گردشگری از پیچیدگی های خاصی مانند : تعریف هتل و قیمت برای هر اتاق ( قیمت اتاق تک تخت و دو تخت و … ) ، رزرواسیون و … که در مقاله ای در مورد لیست امکانات سایت گردشگری بطور کامل به آنها اشاره شده است ، وجود دارد که در برخی موارد نیاز به تحلیل ها زیاد جهت پیاده سازی آن دارد .

تیم وب افرا با سابقه درخشان در این زمینه توانسته است رضایت کامل کارفرما را جذب نموده و این وب سایت محبوب را راه اندازی نماید که هم اکنون سئو سایت گردشگری تورز پرس نیست در حال انجام است .

مشتریان ما
برخی از مشتریان شرکت وب افرا؛
سوالی دارید هم اکنون با ما تماس بگیرید ... تلفن : 02191018036