لطفا امتیاز دهید

طراحی وب سایت شرکتی

در ساخت و طراحی وب سایت شرکتی ، امر مهم ایجاد وب سایت مناسب برای شرکت شما است و در هر مرحله از ساخت ، تیم طراحی وب اطمینان حاصل می کند که وب سایت شما چگونه شرکت شما را معرفی می کند .

اگر شما در مورد اهمیت طراحی یک وب سایت شرکتی شک دارید ، باید این نکته را بیان کنیم که ۴۸ درصد از کاربران اینترنت ، طراحی وب سایت را عامل شماره یک در تعیین اعتبار یک کسب و کار و شرکت می دانند.  این امر به این معناست که اگر وب سایت شما فاقد یک طراحی عالی باشد، تقریبا نیمی از بازدید کنندگان شما به دیگر سایت ها مراجعه می کنند زیرا معتقدند که اعتبار و مشروعیت آن کم است.

طراحی وب سایت

اکنون که مطمئن هستید که طراحی وب یکی از کلید های کسب و کار موفق آنلاین است، وقت آن رسیده است که شرکت طراحی وب سایت و اپلیکیشن مناسب را انتخاب کنید .

قبل از طراحی وب سایت در مورد شرکت به تحقیق بپردازید

هنگامی که شما در جستجوی بهبود و ساخت سایت شرکتی و کسب و کار خود هستید، باید تحقیقات زیادی انجام بدهید و این درست نیست که بدون اطمینان ساخت سایت شرکتی خود را به کسی بسپارید . بهتر است با یک شرکت طراحی سایت بالقوه تماس بگیرید و قبل از هر نوع قرارداد ، با آنها صحبت کنید . به این طریق ، حداقل می توانید یک نقطه شروع خوب برای جستجو یک شرکت طراحی وب پیدا کنید.

برای تحقیق با بازدید از وب سایت های طراحی ، شروع کنید. هنگامی که شما این کار را انجام می دهید، می توانید در مورد نمونه کارهای طراحی وب سایت ، سبک شرکت آنها و نحوه برخورد آنها با مشتریان خود اطلاعات کسب کنید .

شنیدن آنچه که مشتریان دیگر در مورد شرکت طراحی وب می گویند، به شما در تصمیم گیری تان کمک می کنند بنابراین بخش نظرات هر وب سایت را فراموش نکنید تا تصمیم گیری را برایتان آسان تر کند .

طراحی وب سایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی

همچنین باید اطمینان حاصل کنید که نمونه کارهای شرکت را بررسی  می کنید . این به شما این امکان را می دهد که دقیقا سبک های طراحی وب را مشاهده کنید و حتی ممکن است  از طرح آنها در طراحی وب سایت خود الهام بگیرید. آیا سبک کارشان را دوست دارید ؟ آیا کار آنها برای رسیدن به استانداردهای شما مناسب است؟ اینها همه سؤالاتی هستند که شما باید هنگام مطالعه پورتال شرکت های طراحی مختلف از خودتان بپرسید.

برخی از طراحان وب فقط با کسب و کار با اندازه خاص کار می کنند. به عنوان مثال، برخی ممکن است خود را برای کسب و کارهای کوچک مناسب بدانند و قادر به انجام طراحی شرکت های سازمانی و بزرگ نباشند . بعضی  شرکتها ممکن است ترجیح دهند فقط وب سایت های شرکتی بزرگ و سازمانی را طراحی کنند . اطمینان حاصل کنید که این تحقیق را قبل از طراحی وب سایت انجام دهید تا بتوانید تأیید کنید که آنها مناسب شما هستند.

شما همچنین باید شرکت طراحی وب سایت متناسب با بودجه خود را پیدا کنید . اگر به دنبال طراحی سایت مقرون به صرفه هستید ، هیچ چیز بدتر از پیدا کردن بک شرکت با طرح های مورد نظر و دلخواه شما ، اما با قیمت بالاتر از بودجه شما نیست . شرکت طراحی وب سایت وب افرا ، قیمت های مقرون به صرفه ای در طراحی و ساخت وب سایت دارد .

یک طراح وب سایت عالی چه خصوصیاتی دارد ؟

اگر قبلا هرگز با طراح وب کار نکردید، ممکن است اطلاع نداشته باشید چه خصوصیاتی سبب عالی شدن طراحی آنها می شود .  در اینجا چند ویژگی یک طراح وب فوق العاده را بیان می کنیم.

  • پیش زمینه قوی – بهترین طراحان وب در جهان دارای یک پیش زمینه قوی طراحی وب هستند و همه چیز را از طرح های رنگی تا طراحی گرافیکی درک می کنند.
  • ارتباطی – بهترین طراحان وب می دانند که چگونه ایده های خود را با هم ارتباط دهند تا دیگران بتوانند درک کنند. اغلب اوقات زمانی که ایده ای در سر دارید، دشوار است که با دقت این ایده را به دیگران منتقل کنید . اما بهترین طراحان وب می دانند چگونه این کار را انجام دهند.
  • منتقدان – انتقادات سخت است برای شنیدن، اما بهترین طراحان وب می دانند که منتقدان آن چیزی است که آنها را بزرگ می کند. آنها با انتقادات شما دلسرد نخواهند شد، اما به جای آن، آنها به عنوان راهی برای رشد و یادگیری به انتقادات شما نگاه خواهند کرد.اینها تنها چند ویژگی برتر هستند که طراح وب باید داشته باشد!
طراحی وب سایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی

پرسش و پاسخ درباره پیدا کردن یک شرکت طراحی وب

چند سوال رایج وجود دارد که به طور معمول افرادی که تصمیم می گیرند یک شرکت طراحی وب سایت  را انتخاب کنند برایشان پیش می آید . در اینجا چند سوال به همراه پاسخ بیان کرده ایم .

هزینه ساخت و طراحی وب سایت من چقدر است؟

شرکت های طراحی وب سایت متفاوت هستند – آنها خدمات مختلفی را ارائه می دهند، اهداف را به شیوه های مختلف انجام می دهند، کسب و کار خود را از طریق شرکت انجام می دهند یا در خانه کار شما را انجام می دهند، هزینه طراحی وب سایت شما به چند مورد بستگی دارد.؛ برای مثال چگونه شرکتی را می خواهید استخدام کنید – آیا شما ساعتی ، ماهانه یا برای کل پروژه می خواهید هزینه کنید؟ آیا یک متخصص وجود دارد که در وب سایت شما کار کند؟ این ها چیزهایی هستند که شما باید در هنگام محاسبه هزینه وب سایت به طور بالقوه در نظر بگیرید.  برخی از عوامل دیگر شامل مواردی هستند که سایت شما نیاز دارد ؛ برای مثال آیا از ابتدا ساخته شده است یا به یک بروزرسانی نیاز دارد ؟ ساخت و طراحی یک وب سایت از پایه، مسلما هزینه بیشتری خواهد داشت، زیرا زمان و تلاش بیشتری برای ایجاد آن نیاز خواهد بود.  آیا وب سایت شما در یک پلت فرم مانند وردپرس قرار دارد یا به طور کامل از کد HTML ساخته شده است؟ اینها همه متغیرهای مهمی هستند که تعیین می کنند که چقدر وب سایت دلخواه شما هزینه دارد.

حتی هنوز هم – شرکت های مختلف هزینه های مختلفی را برای خدمات خود درخواست می کنند ، بنابراین نشان دادن قیمت دقیق هزینه وب سایت ، امری دشوار است. می توانید سفارش طراحی وب سایت خود را ثبت کنید . ما به شما هزینه های دقیق تر ساخت وب سایت تان را خواهیم گفت .

چگونه مشتریان را از ابتدا  به وب سایت خود جذب کنیم و چگونه رتبه سایت خود را بالا ببریم ؟

سوال رایج در میان صاحبان کسب و کار این است که چگونه ترافیک و بازدید وب سایت تازه طراحی شده را افزایش دهند و این یک سوال خوب است . برای اینکه وب سایت خود را در رتبه های بالای گوگل ببینید ، باید بهینه سازی موتور جستجو را آغاز کنید.  بدون آن، بعید است که وب سایت شما در موتورهای جستجو رتبه  بالایی کسب کند . SEO ترکیبی از تکنیک هایی است که برای بهبود رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو استفاده می شود . شرکت طراحی وب سایت وب افرا در زمینه بهینه سازی سایت شرکتی نیز می تواند شما را یاری کند . با کارشناسان ما تماس بگیرید و طراحی و بهینه سازی سایت کسب و کارتان را به ما بسپارید .

طراحی وب سایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی

ساخت وب سایت شرکتی من چه مدت طول خواهد کشید ؟

ایجاد وب سایت کامل برای کسب و کار شما شامل مراحل بسیاری است. شرکت طراحی وب افرا ابتدا باید به تفصیل، اهداف و دیدگاه های شما را در مورد پروژه مد نظرتان درک کند . سپس آنها مجبور به انجام تحقیقات، پیشنهاد فریم ها، اصلاح فریم ها، ساخت و توسعه وب سایت و البته اصلاح های نهایی می شوند.  با تمام این مراحل ، ساخت اکثر وب سایت ها از ابتدا تا انتها حداقل ۱۲ تا ۱۶ هفته طول می کشد . با این حال، بسته به اهداف، طراح و سایر متغیرها، ممکن است این پروسه کمی طولانی یا کوتاهتر باشد.

 

مطالب مرتبط

لطفا امتیاز دهید امروزه برای هر کسب و کاری یک اپلیکیشن وجود دارد .از بازی و سرگرمی گرفته تا کاربردی ترین و ساده ترین مسائل روزمره زندگیمان که برای هرکدام یک اپلیکیشن  قدرتمند و مناسب […]

لطفا امتیاز دهید برنامه ریزی برای طراحی وب سایت قبل از اینکه شروع به طراحی یک وب سایت کنید انجام یک برنامه ریزی مناسب است. این کار می تواند باعث صرفه جویی زیادی در وقت […]

لطفا امتیاز دهید خدمات مبتنی بر پیامک   اگر از مشترکان و کاربران تلفن همراه باشید بدون تردید یکی از استفاده‌کنندگان سرویس پیامک هم هستید. هر چقدر هم که بخواهید در برابر این مساله مقاومت […]

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید هم اکنون با ما تماس بگیرید ... تلفن : 02191018036